Zalety kupowania u nas

Kup od producenta

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki BELMIL na rynku czeskim, słowackim i polskim. Wszystkie towary mamy na składzie. Oznacza to, że dostawa towaru do Ciebie zajmie maksymalnie 3-4 dni robocze. Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru odpowiedniego tornistra? O teczkach i plecakach Belmil wiemy wszystko. Możecie się z nami kiedykolwiek skontaktować, a my chętnie doradzimy.

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy, że w żadnym sklepie internetowym nie znajdziecie nasze produkty w niższej cenie. Jeśli i tak by się to przypadkiem zdażyło i znajdziesz konkretny model w niższej cenie, napisz do nas, na pewno dojdziemy do porozumienia.

Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 299 zł prześlemy bezpłatnie, niezależnie od metody płatności. Oznacza to, że wybierając np. Najlepiej sprzedający się zestaw szkolny z piórnikiem i workiem za 339,90 zł nie płacisz nic dodatkowo. Dodatkowo otrzymasz prezent, który z pewnością przyda się dzieciom w szkole.

Przesyłanie reklamacji gratis

Reklamowany towar to mniej niż 1%. Ale jeśli zdarzy Ci się zareklamować towar, upewnimy się, że nie zapłacisz za wysłanie towaru do nas. Jeśli reklamacja okaże się uzasadniona, zwrócimy Ci koszty odesłania towaru.

Zwrot towaru w ciągu 30 dni

Zgodnie z prawem masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dostawy. Przedłużymy termin, do 30 dni od daty dostawy przysługuje Ci zwrot towaru. Ale nam się to praktycznie nie zdarza, wręcz przeciwnie, klienci są zadowoleni z naszych toreb. Nasze torby na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.