279,90 zł

W magazynie
szt
Belmil

zalecany wiek: 6 - 8 lat
pojemność: 17 l
waga tornistra: 760 - 820 g
wymiary: 36 x 28 x 19 cm vięcej

Dostawa i płatność

Model 405 - 33 "Mini-Fit"

Najmniejszy tornister
Model ten jest idealny dla dzieci od pierwszej do czwartej klasy. Jego niewielki rozmiar jest specjalnie zaprojektowany dla tej grupy wiekowej i odciąża dzieci.

Super lekki
„Mini-Fit” waży tylko 750 - 790 g, dzięki czemu obciążenie małych dzieci jest zminimalizowane. Wykonany jest z wysokiej jakości, mocnych i wodoodpornych materiałów.

Przestronne przegródki wewnętrzne
Zawiera inteligentnie podzielone przegródki ułatwiające dzieciom porządkowanie przyborów szkolnych. Posiada dwie duże komory wewnętrzne. Pasują wszystkie rozmiary zeszytów i książek. Butelkę na wodę (do 0,7 l) i parasol można łatwo spakować w bocznych kieszeniach.

Pas piersiowy
Torba wyposażona jest w regulowany pas piersiowy. Jest to szczególnie ważne podczas biegania, ponieważ zapobiega zsuwaniu się torby z ramion dziecka.

Dodatkowe funkcje
Posiada dwa osobne uchwyty, każdy przeznaczony do innego celu: gumowy uchwyt zapewniający bezpieczne i wygodne trzymanie w rączkach małych dzieci oraz drugi służący do zawieszenia torby w szafce, ławce lub wieszaku ściennym.

Ergonomia
Ergonomiczny kształt i oddychające plecy zapewniają, że nacisk na plecy dziecka jest zminimalizowany. Szelki są również dobrze wyściełane i regulowane, co zapewnia wygodę na co dzień. Dodatkowy pas piersiowy zapewnia optymalny rozkład obciążenia.

Polecane przez lekarzy i specjalistów
"Tornistry szkolne Belmil są doskonałe pod względem ortopedycznym i anatomicznym!" mówi prof. Dr. Mészáros Tamás z wydziału ortopedii Uniwersytetu w Szeged na Węgrzech.

Bezpieczeństwo
Dzięki tornistrowi Belmil bezpieczeństwo jest gwarantowane, nawet gdy jest ciemno. Starannie rozmieszczone taśmy odblaskowe ze wszystkich stron, mocny i łatwy w obsłudze metalowy zamek z elementem odblaskowym zapewnia dobrą widoczność w nocy.

Uwaga: dokładna waga produktu może się różnić +/- 5%.

Parametry
model 405-33 Mini Fit
płeć dla dziewczynki
motyw jednorożec
rodzaj samodzielne produkty
zalecany wiek 6, 7, 8
pas piersiowy tak
metoda zamykania "klik"
wysokość (cm) 36
szerokość (cm) 28
głębokość (cm) 19
waga (g) 790
pojemność: (l) 17
materiał wodoodporny poliester
marka Belmil
gwarancja 2 roky