Model 305-4/A "Kiddy Plus"

Do przedszkola
„Kiddy Plus” ma być idealnym towarzyszem przedszkolaków, podczas zajęć na świeżym powietrzu i podróży. Plecak jest wykonany z lekkich, ale mocnych materiałów z wodoodpornym wykończeniem i waży tylko 320 - 340 g. Torbę można prać w pralce.

Dodatkowy komfort i pas piersiowy
Tył plecaka zawiera miękką piankę zapewniającą wygodne dopasowanie. Wyściełane szelki można łatwo regulować, dzięki czemu są wygodne na plecach przedszkolaków. Dodatkowo do plecaka dołączony jest pas piersiowy, którego długość można regulować. Pasy piersiowe są ważne w tym wieku, ponieważ zapobiegają zsuwaniu się plecaka z ramion dziecka.

Przestrzeń wewnętrzna
Większa przegroda zapewnia dużo miejsca na pluszowe zabawki, mały koc lub ubrania. Ma nadrukowaną etykietę z imieniem. Przednia komora jest idealna do przechowywania piórnika lub pudełka na śniadanie. W bocznych kieszeniach zmieści się butelka wody (do 0,7 l) i parasolka.

Indywidualizacja dla najmłodszych
Zamki błyskawiczne są bardzo łatwe do otwierania i zamykania nawet przy pomocy małych rączek i palców. Elementy odblaskowe umieszczone z przodu i z tyłu zwiększają widoczność. Posiada uchwyt na tyle długi, że rodzice mogą go wygodnie nosić.

Uwaga: Dokładna waga produktu może się różnić +/- 5%.

Parametry

Model 305-4/A
Płeć dla chłopca